fashiondays.ro

- ADS -

pentrucasamea.ro

- ADS -

lafemme.ro

- ADS -

Romfour.com

- ADS -

Infiintata in 2002, Romfour SRL, este o societate cu capital integral privat ce are ca domeniu principal de activitate transportul international de persoane, pe linii regulate spre Italia, Belgia, Olanda, Germania, Franța, Anglia, Danemarca. Experienta in domeniu ne recomanda ca un partener de incredere.

Compania noastră oferă servicii complete pe linie de transport internațional.

Operăm curse în 16 țări europene, direct la adresă: Anglia, Austria, Belgia, Danemarca, Elveția, Franța, Germania, Italia, Letonia, Lituania, Luxemburg, Norvegia, Olanda, Polonia, Slovacia, Suedia.

Paleta serviciilor cu caracter internațional include transportul de persoane, colete și auto vehicule pe platformă.

În portofoliul Romfour sunt incluse și servicii auxiliare precum vânzarea de bilete de avion din agențiile companiei sau închirierea de autocare și microbuze pentru deplasări în țară.

Operăm și în sectorul transportului de turiști prin organizarea de excursii pentru grupuri restrânse sau mari de persoane.

 

Serviciile Romfour

  • transport international de persoane
  • transport colete
  • transport auto pe platforma
  • inchirieri autocare
  • Agentie de turism
  • excursii
  • bilete avion

Contact Romfour

  • Program de lucru
    Luni-Vineri: 8:00 – 19:00
    Sambata/Duminica: inchis
  •  Strada Plutoner Ghinita Nr. 8 Falticeni
  • 0747 066 966
  •  0749 236 369
  •  0230 540 390

 

Agenții Romfour 

Romfour Alba Iulia

 

Alzner Cristina

Bulevardul Revoluției, Nr.18 A, Bloc B8, Ap.4, Spațiul C

0747 098 222

cristina.alzner@romfour-tur.ro

L-V: 08:00 – 16:00 | S: 08:00 – 12:00

Romfour Bacău

Silviu Rotaru

Mihai Viteazu, Nr.3 (Lângă Farmacia Catena)

0749 025 054

silviu.rotaru@romfour-tur.ro

L-V: 08:00 – 16:00 | S: 08:00 – 12:00

Romfour Bârlad

Aurora Motrea

Republicii, Nr.128 (vizavi de stația de autobuz Cerbul de Aur)

0752 310 681

aurora.motrea@romfour-tur.ro

L-V: 09:00 – 17:00 | S: 09:00 – 13:00

Romfour Botoșani

Diana Constantin

Calea Națională, Nr.71, Bloc G 11, Scara A

0749 025 055

diana.constantin@romfour-tur.ro

L-V: 08:00 – 16:00 | S: 08:00 – 12:00

Romfour Brăila

Brăgău Gabriela

Piața Dorobanți (langă agenția de abonamente Braicar)

0744 799 199

gavrilita.bragau@romfour-tur.ro

L-V: 08:00 – 16:00 | S: 08:00 – 12:00

Romfour Brașov

GHERGHE CONSTANTIN IOAN

Hărmanului, Nr.47 A (Autogara nr.3)

0758 076 183

sediubrasov@romfour-tur.ro

L-V: 08:00 – 16:00 | S: 08:00 – 12:00

Romfour Focșani

Florentina Pepene

Mărășești, Nr.65 (vis a vis de stadionul de la Elena Doamna)

0747 499 299

florentina.pepene@romfour-tur.ro

L-V: 08:00 – 16:00 | S: 08:00 – 12:00

Romfour Galați

Elena Pastramă

str Brailei 134 (papadie)

0741 268 116

elena.pastrama@romfour-tur.ro

L-V: 09:00 – 17:00 | S: 09:00 – 13:00

Romfour Giurgiu

Manda Daniela

Strada Garii, Nr. 94

0751 041 845

andreea.soare@romfour-tur.ro

L-V: 08:00 – 16:00 | S: 08:00 – 12:00

Romfour Gura Humorului

Lucia Lupoaia

Bulevardul Bucovinei, Nr.5 (lângă Hotelul Best Western)

0743 299 699

lucia.lupoaia@romfour-tur.ro

L-V: 07:00 – 15:00 | S: 08:00 – 12:00

Romfour Onești

Sandu Georgiana

Bulevardul Republicii, Nr.78 (lângă Autogara)

0747 044 446

georgiana.sandu@romfour-tur.ro

L-V: 08:00 – 16:00 | S: 08:00 – 12:00

Romfour Oradea

Simona Galea

Războieni nr 104, bloc RB112 (lângă autogară).

0751 125 340

simona.galea@romfour-tur.ro

L-V: 08:00 – 16:00 | S: 08:00 – 12:00

Romfour Pașcani

Pardos Karina / Coliba Rela

Strada Cuza Voda Esplanada ( Vis a vis de TELEKOM )

0751 222 145

liliana.spatariu@romfour-tur.ro

L-V: 08:30 – 19:30 | S: 08:00 – 12:00

Romfour Piatra Neamț

Mihaela Enea

Bulevardul Republicii, Nr. 42 (lângă Rocri)

0744 799 299

mihaela.enea@romfour-tur.ro

L-V: 09:00 – 17:00 | S: 09:00 – 13:00

Romfour Pitești

Georgiana Rizea

Târgul din Vale, Nr.54 (incinta Autogara Sud)

0747 108 222

agentie.pitesti@romfour-tur.ro

L-V: 08:00 – 16:00 | S: 08:00 – 12:00

Romfour Ploiești

Roxana Grigore

Piața Mihai Viteazu, Nr.2, Bloc 37 F

0753 183 957

roxana.grigore@romfour-tur.ro

L-V: 08:00 – 16:00 | S: 08:00 – 12:00

Romfour Rădăuți

Floarea Panciuc

Putnei, Nr.1 (lângă Urso Bruno)

0752 310 662

floarea.panciuc@romfour-tur.ro

L-V: 08:00 – 16:00 | S: 08:00 – 12:00

Romfour Tulcea

Mirela Smirnov

Bd. 1 Decembrie 1918, Nr. 8 (fosta scoala de soferi Doriami)

0751 289 968

mirela.smirnov@romfour-tur.ro

L-V: 08:00 – 16:00 | S: 08:00 – 12:00

Romfour Vaslui

Daniela Bălan

Alexandru Vlahuță, Nr.13 (lângă Lidl)

0745 262 081

daniela.balan@romfour-tur.ro

L-V: 08:00 – 16:00 | S: 08:00 – 12:00

Romfour București

PASCU GEORGIANA PAULA | Marina Marcu

Gheorghe Duca, Nr.6 (vizavi de Mega Image)

0743 846 804
0757 570 974

andreea.nistoroaia@romfour-tur.ro | marina.marcu@romfour-tur.ro

L-V: 09:00 – 19:00 | S: 09:00 – 13:00

Romfour Buzău

Maria Simionoae

Unirii, Bloc B16, Parter

0752 799 299

maria.simionoae@romfour-tur.ro

L-V: 08:00 – 16:00 | S: 08:00 – 12:00

Romfour Călărași

Lavinia Barbu

Prelungirea București, Bloc I 37, Parter (lângă Parcul Big)

0746 299 399

lavinia.barbu@romfour-tur.ro

L-V: 09:00 – 17:00 | S: 09:00 – 13:00

Romfour Câmpulung Moldovenesc

Adrian Costa

Alexandru Bogza, Nr.9 (incinta Autogară)

0745 237 419

adrian.costa@romfour-tur.ro

L-V: 08:00 – 16:00 | S: 08:00 – 12:00

Romfour Constanța

Mihaela Jieanu | Alina Hodorog

Bulevardul Tomis, Nr. 299, Bloc B3, Parter, Scara A (vizavi de OMV)

0751 286 695
0751 081 550

mihaela.jieanu@romfour-tur.ro

L-V: 08:00 – 19:00 | S: 09:00 – 13:00

Romfour Craiova

Carmen Florina Novac

Str. Decebal, Nr. 2-4 VIS-A-VIS DE AUTOGARA

0751081510

carmen.novac@romfour-tur.ro

L-V: 09:00 – 17:00 | S: 09:00 – 13:00

Romfour Deva

Deliana Blidar

B-dul Iuliu Maniu, Bl. C1, Parter

0748285285

agentia.deva@romfour-tur.ro

L-V: 09:00 – 17:00 | S: 09:00 – 13:00

Romfour Dorohoi

Gabriela Gociu

Grigorie Ghica, Bloc C5, Parter

0751 069 145

gabriela.gociu@romfour-tur.ro

L-V: 09:00 – 17:00 | S: 09:00 – 13:00

Romfour Fălticeni

Elena Crăciun

Bld. Republicii, Nr. 25, Etaj 1

0747 645 404

elena.craciun@romfour-tur.ro

L-V: 08:00 – 16:00 | S: 08:00 – 12:00

Romfour Iași

Dana Neamțu | Nicoleta Neamțu

Străpungerii Silvestru, Nr.16, Bl. T1B, Tronson 5, Parter, Ap. 1

0747 066 988
0232 214 461

dana.neamtu@romfour-tur.ro

L-V: 09:00 – 17:00 | S: 09:00 – 13:00

Romfour Mangalia

Gina Antal

B-dul 1 Decembrie 1918, Nr. 8

0751 113 556

gina.antal@romfour-tur.ro

L-V: 09:00 – 17:00 | S: 09:00 – 13:00

Romfour Râmnicu Vâlcea

Larisa Toabeș

George Coșbuc, Nr.4 (incinta Autogara 1 Mai)

0746 060 000

larisa.toabes@romfour-tur.ro

L-V: 09:00 – 17:00 | S: 09:00 – 13:00

Romfour Reghin

Rogin Jolan

Gării, Nr.71 (vizavi de Gară)

0752 777 799

rogin.jolan@romfour-tur.ro

L-V: 08:00 – 16:00 | S: 08:00 – 12:00

Romfour Roman

Andreea Scheianu

Ștefan cel Mare, Nr.273 (langă Gară)

0749 210 010

andreea.scheianu@romfour-tur.ro

L-V: 08:00 – 16:00 | S: 08:00 – 12:00

Romfour Sibiu

Daniela Marpozan

9 Mai, Nr. 85

0747 182 821

daniela.marpozan@romfour-tur.ro

L-V: 08:00 – 16:00 | S: 09:00 – 13:00

Romfour Suceava

Dan Mironovici

Nicolae Bălcescu, Nr.8 (vizavi de BancPost)

0752 163 140

dan.mironovici@romfour-tur.ro

L-V: 08:00 – 16:00 | S: 08:00 – 12:00

Romfour Târgoviște

Dumitrache Maria

Calea Ialomitei, Nr. 194

0758 799 299

ovidiu.nechita@romfour-tur.ro

L-V: 08:00 – 16:00 | S: 08:00 – 12:00

Romfour Târgu Frumos

Ionela Chiriac

Justiției nr. 6 (vizavi de OMV).

0751 073 320

ionela.chiriac@romfour-tur.ro

L-V: 8:00 – 16:00 | S: 8:00- 14:00

Romfour Tecuci

Monica Dinu

Gheorghe Petrașcu, Nr.23 D

0742 299 799

monica.dinu@romfour-tur.ro

L-V: 08:00 – 16:00 | S: 08:00 – 12:00

 

- ADS -

Sursa: Romfour
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments